+421 918 827 056 |
* ilustračný obrázok

fúrik akumulátorový KLASIK SW6e 85l Smartwiel

  • EAN: 8588007035017
  • Kód systému: 100950
Min. objednávané množstvo: 1 ks
Dostupnosť: dodanie do 8 dni
 
567.60 €
(473.00 € bez DPH)
Hodnotenie produktu: 0/5
Nesprávna hodnota.

Tento produkt je viazaný na špecifickú nadrozmernú dopravu a cena bude vyrátana individuálne. Oznámime Vám ju telefonicky a mailom.
Približné sumy za dopravu si viete pozrieť TU.

  Akumulátorový fúrik s pohonom je vhodný pre denné používanie pri dome, v záhrade a na stavbe. Motorový fúrik umožňuje ľahkú manipuláciu a prevoz aj ťažkého nákladu. Má ergonomické rukoväťe na uchopenie, ovládanie pohonu so spätným chodom a elektrické koleso s ložiskami.Vďaka konštrukcii z nerezovej ocele a nádoby z HDPE plastu sa AKU fúrik vyznačuje mimoriadnou odolnosťou a životnosťou. Navyše vďaka možnosti rozobratia a zloženia je možné tento fúrik s pohonom veľmi ľahko skladovať a prepravovať.

  Pri objednávke do poznámky napíšte farbu nádoby. Zelená - modrá - červená. Pri neuvedení farby je štandardne dodávaná nádoba v zelenej farbe.

OBJEM NÁDOBY:

 

85 l:  NA ŤAŽKÝ MATERIÁL S NOSNOSŤOU DO 150 kg
 

MATERIÁL NÁDOBY:

HDPE plast
S REVOLUČNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOV NANOTECHNOLÓGIOU

NOSNOSŤ RÁMU:

150 kg

RÁM:

NEREZOVÁ OCEĽ Ø 30 mm
ROZOBERATEĽNÝ PRE ĽAHKÉ SKLADOVANIE A PREVOZ

ELEKTRICKÝ POHON:

500 W
VARIABILNÝ VÝKON PODĽA ZAŤAŽENIA
 + spiatočka

DOBA NABÍJANIA:

1,5 – 3 hod.
NABÍJAČKA JE SÚČASŤOU BALENIA

BATÉRIA:

LI-ION 36 V / 4400 mAh

TYP MOTORA:

BRUSHLESS
BEZKEFOVÝ MOTOR S VYSOKOU ENERGETICKOU ÚČINNOSŤOU

HMOTNOSŤ:

29 kg

ROZMERY FÚRIKA:


1650 x 780 x 770 mm
 

ROZMERY KOLESA:

Ø 410 mm
ŠÍRKA CHODU 80 mm bez brzdy

VÝHODY SMARTWIEL

VÝHODY:  SW fúrik má v porovnaní s už existujúcimi technickými riešeniami viaceré výhody. Medzi najväčšie výhody SmartWiel fúrikov patrí ich nezničiteľná konštrukcia s 10-ročnou zárukou na nádobu a rám. Vďaka použitiu nerezovej (antikor) ocele je konštrukcia fúrika oveľa ľahšia, odolnejšia, bez nutnosti povrchovej úpravy. Nádoba je vyrobená z HDPE materiálu odolného voči poškodeniu, nárazom aj mrazu, je zaručená extrémna odolnosť nádoby a jej dlhodobá životnosť. Celá konštrukcia fúrika je rozoberateľná pomocou pár skrutiek pre extrémne rýchle a jednoduché rozloženie alebo zloženie konštrukcie fúrika (ľahké skladovanie a prevoz). Elektrický pohon fúrika zabezpečuje brushless (bezkefový) motor s vysokou energetickou účinnosťou a variabilným výkonom až 500W s automatickým prispôsobením podľa záťaže. Fúrik je schopný utiahnuť až 150 kg bremeno do kopca. Elektrický pohon zabezpečuje ľahká certifikovaná vysokokapacitná batéria Li- Ion 36V/4400mAh (158Wh) kvalitného výrobcu, optimalizovaná pre čo najvyšší výkon a životnosť. Doba nabíjania batérie je 1,5 - 3hod a počet nabíjacích cyklov minimálne 500x.

Diskusia k produktu:

SÚVISIACE produkty

ZÁKAZNÍCI , ktorí si kúpili tento výrobok si kúpili aj: